Universali vaisių ir daržovių pjaustyklė CC-34 
Vienas prietaisas – dvi funkcijos. Keturi greičiai.

 

Universali pjaustyklė CC-34 – tai ideali daržovių ruošimo mašina, skirta ne vien vaisiams ir daržovėms, bet ir duonai, sūriui, graikiniams riešutams, grybams ar pan. pjaustyti griežinėliais, kubeliais arba šiaudeliais bei trinti, taip pat smulkinti, malti, sumaišyti ir daryti vientisą masę, ruošiant padažus, mėsą, daržoves, vaisius, majonezą, Pesto padažą, tyres, šokoladą, putėsius ir t. t.

Pjaustyklė CC-34 – tai profesionalus prietaisas, tobulas daržovių ruošimo mašinos ir vertikalios pjaustyklės junginys

 

Idealus greitis

Pjaustyklė CC-34 gali dirbti keturiais optimaliais greičiais: daržovių ruošimo mašina – 500 ir 800 apsukų per minutę, vertikali pjaustyklė – 1450 ir 2650 apsukų per minutę. Taigi bet koks produktas gali būti ruošiamas tobulu, produktui tinkamiausiu greičiu, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.

 

Aukščiausio lygio higiena

Pjaustyklė CC-34 gaminama tik iš tokių medžiagų, kurių higieniškumas sertifikuotas.

Kadangi visi paviršiai glotnūs, jie yra lengvai nuvalomi. Kampai suapvalinti – kad nešvarumai nesikauptų sunkiai pasiekiamose vietose. Visas mašinos dalis nesunku išardyti, jas galima plauti indaplovėje.

 

... ir geriausios medžiagos

Pjaustyklės CC-34 pagrindas pagamintas iš tvirto metalo. Daržovių ruošimo priedo padavimo dangtis yra iš patvaraus polikarbonato, o vertikalios pjaustyklės dubuo – iš nerūdijančio plieno.

 

Ašmenys gaminami iš specialaus nerūdijančio plieno, vertinamo dėl išskirtinės kokybės ir tvirtumo, todėl išlieka aštrūs labai ilgą laiką.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

  • Keturių greičių variklis: daržovių ruošimo mašina – 500 ir 800 apsukų per minutę, pjaustyklė – 1450 ir 2650 apsukų per minutę 

  • Elektros jungtis: 230 V vienos fazės, 50 Hz – 10 A lėto veikimo saugiklis

  • Diržinė pavara

  • Medžiagos: pagrindas – tvirtas aliuminis, dangtis ir daržovių ruošimo priedas – polikarbonatas, dubuo ir ašmenys – nerūdijantis plienas, grandikliai – „Xylex“

  • Apsaugos sistema su dviem mikrojungikliais

  • Apsaugos klasė IP 34

  • Triukšmo lygis: 67 dBA

  • Svoris: mašinos pagrindas 8,8 kg, daržovių ruošimo priedas 1 kg, pjaustyklės priedas 1,4 kg, pjaustymo diskai 0,5 kg

PJAUSTYMO

PLONAIS

GRIEŽINĖLIAIS

DISKAS

1 / 1,5 / 2 / 4 /
6 / 15 mm

PJAUSTYMO

ŠIAUDELIAIS

DISKAS

2x2 / 2,5x2,5 /
4,5x4,5 / 6x6 /
8x8 / 10x10 mm

PJAUSTYMO

STANDARTINIAIS

GRIEŽINĖLIAIS

DISKAS 10 mm

PJAUSTYMO

BANGUOTAIS

GRIEŽINĖLIAIS

DISKAS 4,5 mm

TRINTUVĖ

1,5 / 2 / 3 / 4 /
5 / 6 / 8 / 10 mm

MINKŠTO PJAUSTYMO KUBELIAIS KOMPLEKTAS

8x8x8
10x10x10
12x12x12x
15x15x15 mm

PJAUSTYMO

KUBELIAIS

TINKLELIS

10x10 / 15x15 mm

SMULKI TRINTUVĖ

YPAČ SMULKI TRINTUVĖ

KIETO SŪRIO TRINTUVĖ

DARŽOVIŲ PJAUSTYMO MAŠINA

 

Daržovių pjaustymo dangtis montuojamas ant mašinos pagrindo su sukamuoju judesiu. Daržovės dedamos į padavimo angą pakėlus grūstuvę. Grūstuvę nuleidus mašina įsijungia.

 

Toks pjaustymas – greitas ir saugus procesas, todėl daržovių galima supjaustyti didelius kiekius. Padavimo dangtyje yra 0,9 litrų padavimo talpa, į kurią patogu dėti plačias, apvalias daržoves, pavyzdžiui, pomidorus ar bulves, ir 53 mm skersmens padavimo cilindras, labiausiai tinkamas pjaustant ilgas daržoves, pavyzdžiui, morkas ar cukinijas.

 

Dvigubos apsaugos sistema

Jeigu daržovių pjaustymo dangtis uždėtas netinkamai arba pakelta grūstuvė, mašina neveiks. Dėl tokios dvigubos apsaugos mašina naudotis visiškai saugu.

 

Pjaustymo įrankiai bet kokiems poreikiams

Pjaustyklės modelyje CC-34 yra didelis 170 mm skersmens pjaustymo diskų pasirinkimas. Todėl įmanoma apdoroti tiek kietus, tiek minkštus produktus: juos supjaustyti griežinėliais, kubeliais, šiaudeliais, taip pat sutrinti. Peilių ašmenis galima keisti, todėl sudilusio disko nereikia pakeisti viso.

VERTIKALI PJAUSTYKLĖ

 

Dubens talpa 3 litrai. Dubuo patikimai uždengiamas dangčiu su tarpine, todėl jame galima ruošti didelius kiekius tiek sausų, tiek skystų produktų.

 

Pjaustyklė CC-34 gali veikti dviem greičiais: 1450 arba 2650 apsukų per minutę.

 

Be to, ji turi patogią impulsinę funkciją, kuri gali iškart perjungti įrenginį į didelį greitį.

 

Išskirtinės ypatybės

Pjaustyklėje CC-34 sumontuota patentuota trijų grandiklių sistema, padedanti proceso metu produktą atskirti nuo dubens sienelių.

 

Kadangi jokia produkto dalis neišvengia peilių ašmenų, pasiekiamas vientisas (homogeninis) rezultatas. Dėl specialios peilių ašmenų formos ir posvyrio produktas tolygiai sumaišomas per trumpą laiką.

Klauskite mūsų:
Daugiau informacijos apie: