Daržovių, grybų ir vaisių džiovintuvas Jūsų namams!

 

Maisto džiovyklė vaisiams, daržovėms, uogoms, grybams, žolelėms, mėsai, žuviai, makaronų gaminiams ir kitiems maisto produktams džiovinti - puikus pagalbininkas Jūsų virtuvėje. 

 

Itališkas tunelinis vaisių džiovintuvas Biosec maistą džiovina kokybiškai ir ekonomiškai. Jūs gaunate sveiką, ekologišką ir skanų produktą, kurį galite valgyti tuojau pat arba naudoti ruošdami daugybę patiekalų. Laikas keisti valgymo įpročius!

Džiovintuvai Biosec

 

DOMUS sеrija: tunelis ir padėklai iš maistui pritaikyto plastiko

 

Būkite natūralūs! Džiovinimas – tai natūralus produktų išsaugojimo būdas, kuris remiasi jų dehidratacija – produkto sudėtyje esančio vandens šalinimu. Džiovintas produktas ilgai nekeičia savo savybių ir charakteristikų, tai idealiai užtikrina ilgalaikį produkto tinkamumą vartoti.

 

Biosec įrenginiai suteikia galimybę užtikrinti greitą ir saugų džiovinimą nepertraukiamu šilto oro tiekimu. Galingo ventiliatoriaus dėka šiltas oras iš visų pusių apipučia padėklus su supjaustytais produktais.

Kaina nuo 199 EUR

Vaisių džiovyklė. Daržovių džiovyklė.
Grybų džiovyklė. Viskas viename - Biosec

 

SILVER sеrija: tunelis iš nerūdijančio plieno, padėklai iš maistui pritaikyto plastiko 

 

Būkite ekologiški! Džiovinimas yra vienas ekologiškiausių maisto produktų konservavimo metodų. Biosec džiovintuvas sunaudoja labai mažai energijos ir buvo sukurtas turint galvoje tai, kad taupymo veiksnys yra vienas svarbiausių tiek buitiniams vartotojams, tiek naudojant Biosec džiovykles pramonėje.

 

Vykstant džiovinimo procesui, produktų dydis sumažėja 80-90 proc., todėl Biosec džiovintuve išdžiovintus vaisius ar daržoves patogu laikyti.

Kaina nuo 311 EUR

Maisto džiovintuvas iš Italijos!

 

DE LUXE sеrija: tunelis ir padėklai iš nerūdijančio plieno 

 

Būkite taupūs! Biosec vaisių džiovintuvas produktus išdžiovins taip, kad juos galėsite saugoti nepatiriant išlaidų, susijusių su konservavimu, be aliejaus, acto ar druskos.

 

Jums nereikės pirkti brangių užsienietiškų džiovintų vaisių ar daržovių. Mėgautis vasaros skoniu dabar galėsite net gruodį! 

 

Džiovinimas yra maisto ruošimo būdas, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas.

Naudodami universalią Biosec įrangą, savo namuose turėsite puikią produktų džiovinimo sistemą. 

Kaina nuo 380 EUR