VCB 61 ir VCB 62 VERTIKALIOSIOS PJAUSTYKLĖS

 

Novatoriška pjaustymo sistema. 6 litrų dubuo, 2 greičiai

 

Mašinos VCB 61 ir VCB 62 sukurtos nedideliems kiekiams sausų, skystų ir sultingų produktų efektyviai apdoroti. Jos puikiai tinka produktams smulkinti, malti, maišyti ir homogenizuoti ruošiant padažus, žolelių aliejų, sviestą, tirštiklius, tešlą, majonezą, padažus, bulvių košę, paštetą, desertus ir t. t.

Mašinos tinka mėsai, žuviai vaisiams, daržovėms, svogūnams, petražolėms, graikiniams riešutams, migdolams, parmezano sūriui, grybams, šokoladui ir kt. apdoroti.

Nuimamas dubuo su sandariu dangčiu

Mašinų dubuo yra 6 l talpos.

Jo dangtis turi tarpinę ir produktų paduodamąją angą su sandariu dangteliu. Dėl šių ypatybių ir dėl papildomo centrinio vamzdžio ilgio galima apdoroti 4,3 litro skystų produktų, 6 litrus sausų produktų arba iki 2 kg mėsos. Produktai tikrai neišsilies ir nevarvės.

 

Vėsaus pjaustymo sistema

Patentuotame pjaustyklės VCB peilių komplekte yra ne tik du viršutiniai peiliai dubens apačioje, bet ir du maišomieji peiliai.

 

Pastarieji (viršutiniai) peiliai stumia produktus žemyn, link pagrindinių pjaustomųjų peilių ir taip užtikrina rezultato vientisumą, be to, produktai be reikalo nesušyla, visas procesas užtrunka trumpiau ir apdorotas produktas neatskiriamas nuo savo riebiųjų dalių. Peilių ašmenys specialiai pagaminti taip, kad jų nereikėtų galąsti ilgą laiką.

 

Patentuoti grandikliai

Dažnai įvairiose maisto apdorojimo mašinose dalis produktų nepasiekia peilių dėl išcentrinės jėgos, kuri juos prispaudžia prie dubens sienelių. Kad taip neatsitiktų pjaustyklėse VCB 61 ir VCB 62, jose sumontuota patentuota keturių grandiklių sistema, mašinai veikiant atskirianti produktus nuo sienelių ir stumianti juos atgal link peilių.

 

Keturi grandikliai valdomi pasukant ant dangčio esančią rankenėlę ketvirtadalį rato.

Patogu naudoti ir ergonomiška

Visos mašinų VCB funkcijos (greitis ir impulsai) valdomi viena rankenėle. Kadangi rankenėlė patogioje vietoje, ją galima pasukti ir kaire ranka, dešiniąją paliekant laisvą produktams į mašiną paduoti.

 

Dubens dangtis permatomas, kad būtų galima stebėti proceso eigą, jame yra piltuvo formos paduodamoji anga (didžiausias skersmuo 5 cm). Taigi produktus į mašiną dėti lengva visai nestabdant darbo proceso.

 

Lengva išvalyti

Dangtį, peilių komplektą, grandiklius ir dubenį nesunku išimti. Juos galima plauti indaplovėje.

 

Saugu

Mašinose VCB yra trys apsauginiai mikrojungikliai ir mechaninis variklio stabdis, todėl mašiną išjungus arba atlaisvinus dangčio fiksatorių peiliai iškart nustoja suktis.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

 • Variklis: 1500 / 900 W. Du greičiai: 1500 / 3000 sūkių per minutę (VCB 62), vienas greitis: 1500 sūkių per minutę (VCB 61)

 • Elektros įvadas: VCB 61 – 230 V vienfazis, 50 Hz
  VCB 62 – 230 / 400 V trifazis, 50 Hz

 • Saugiklis: vienfazis 10 A, lėto veikimo / trifazis 16 A, lėto veikimo

 • Variklio apsauga nuo elektros įtampos perviršių

 • Tiesioginė pavara

 • Apsaugos sistema su trimis mikrojungikliais ir mechaniniu variklio stabdžiu

 • Apsaugos klasė IP 34

 • Medžiagos: aliuminio pagrindas, nerūdijančio plieno dubuo, specialūs plieniniai peiliai, polisulfono dangtis, rankenos, grandikliai

 • Triukšmo lygis: 61 dBA

 • Mašinos svoris: VCB 61 – 25 kg, VCB 62 – 21,2 kg

(CE) SUKURTA IR PAGAMINTA PAGAL „CE“ STANDARTUS

Gamintojas su kokybės sistema, turinčia UNI ENI ISO 9001:2008 sertifikatą

Klauskite mūsų:
Daugiau informacijos apie: